קורסי גישת מוח אחד

בתחום של מח אחד מתקיימים מספר קורים שבהם תוכלו לקחת חלק:

1. כלים מקצועיים: קורס שנמשך יומיים וכולל 16 שעות לימוד. הוא מציד את הכלים הבסיסיים של גישת מוח אחד, כמו לדוגמא: הברומטר ההתנהגותי, שחרור מתח רגשי, בדיקת שריר עם מעגל חשמלי פתוח ועוד.

2. שיפור יכולת למידה: נמשך 3 ימים וכולל 24 שעות לימוד. זהו הקורס הבסיסי והוא מציג את המודל של גישת מח אחד המסייע לשחרר ליקויי למידה שנגרמו בגלל חסימות במוח ובגוף.

3. הבנת הצופן: נמשך 3 ימים וכולל 24 שעות לימוד. מציג את הגישה של מבנה תפקוד לצורך הבנת ההתנהגות האינסטינקטיבית של היחיד.

4. מח אחד מתקדם: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. מעניק כלים נוספים להתמודדות עם מגוון רחב של נושאים המקשרים בין מצבים רגשיים לגופניים.

5. חזק יותר ממילים: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. מעמיק את המודעות העצמית לאינדיבידואליות האינסטינקטיבית של היחיד.

6. מבנה נוירולוגי: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. הדגש בקורס זה הוא על אנרגיות מהותיות של גוף ומוח. הקורס משלים את ההכשרה בכלים הבסיסיים שבהם עושים שימוש במודל מוח אחד.

7. מעגלים חשמליים בגוף, כאב והבנה: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. עוסק בקשר שבין השרירים, המרידיאנים, מצבים רגשיים שונים וזיכרון. מתמקד באופן ספציפי בהתנהגות הקשורה להכחשה והימנעות והשפעתן על השרירים וזרימת האנרגיה בגוף.

8. מערכות יחסים בסכנה: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. עוסק בפיתוח המודעות העצמית ובהשתחררות מטעויות תפיסה הקשורות לעבר.

9. ילדות מיניות והזדקנות: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. חוקר לעומק דפוסי התנהגות שנוצרו במהלך שבע השנים הראשונות בחיים. מטרתו היא לזהות ולשנות לטובה דפוסי חיים אלו.

10. בגרות, התבגרות ואהבה: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. חוקר את ההצלחה האישית והמקצועית ואת הקשר לשבע השנים הראשונות בחיים. הקורס עוסק בחשיפת התנהגויות לא פרודוקטיביות שבאמצעותן אנחנו מנסים לקבל את מבוקשנו, כמו לדוגמא לרצות את הזולת, לפתותו, לנקום בו ועוד.

11. הכשרה לייעוץ: נמשך 5 ימים וכולל 40 שעות. התמקדות מלאה בפגישות פרטניות לפי מולד העבודה של מח אחד. מסמיך את התלמידים להעביר 3 שעות הצגת הגישה בפני קהל רחב.

12. טפל בענייניך שלך: סדנה הנמשכת יום אחד ומתמקדת לפילוסופיה של גישת מח אחד ביחס ליצירת הצלחה אישית ומקצועית

13. תובנות מוקדמות במבנה תפקוד: נמשך 3 ימים וכולל 24 שעות. הגשמה והתפתחות אישית לפי מבנה ותפקוד.

14. פרקטיקום בייעוץ: קווים מנחים להתנסות בפגישות פרטניות ע"י שימוש במודל מח אחד.

15. סדנאות בנות יום אחד: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. בנושאים שונים כמו – שפע, קבלה, אלרגיות, המוח והברומטר, התנהלות כפייתית, הכחשה, סליחה, קנאה ועוד.

16. חמדות ואשמה: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. עוסק בשחרור מתח רגשי עמוק. מתייחס לחמדנות שמובילה לאשמה ולתלות באחרים.

17. אחדות: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. מסייע ביצירת יחסים הרמוניים יותר עם עצמך, עם הזולת ועם החיים והמוות באופן כללי.

18. מיניות: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. התנסות חווייתית הקשורה לשחרור התניות הקשורות לתפקודים מיניים ומיניות. עוסק בדעות קדומות הפוגעות בתחושת השלמות שלנו.

19. הילד כהורה: נמשך 4 ימים וכולל 32 שעות. ההורות מנקודת המבט של התנסויות ילדותך בחיים.